Bosque Love
| Wi-Fi | Gratis parkering | Spa & Hälsocenter Jacuzzi |
| Barnvänligt Barnpool | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i villan Bosque Love Juatuba kan du enkelt nå Alambique E Parque Ecologico Vale Verde, som ligger ungefär 3 km bort. Villan med 2 badrum, som har bubbelpool, passar för upp till 4 personer.
Shalimar Bagh ligger ungefär 15 minuters bilresa bort, medan Vespasiano ligger 50 km från villan.
I badrummet finns även en separat toalett och en dusch.
Gästerna i villan Bosque Love kan använda ett komplett kök med kylskåp och glas för självhushållning.
- Lokala sevärdheter
- Vale Verde Parque Ecológico3,7 km
- Flygplatser
- Belo Horizonte/Pampulha-Carlos Drummond de Andrade flygplats50 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Inga husdjur
- Allergifria rum
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
- Jacuzzi
- Utomhusbad
På rummet
- Sittgrupp
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- LCD-TV
- Barnpool
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller villan Bosque Love en trådlös internetanslutning?
Ja, villan Bosque Love erbjuder Wi-Fi. - ❓
Erbjuder villan Bosque Love ett kök?
Villan Bosque Love har ett komplett kök med kylskåp och glas. - ❓
Tillåter villan Bosque Love husdjur?
Villan Bosque Love tillåter inte husdjur. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna semesterbostad?
Gästerna i denna semesterbostad kan enkelt nå Alambique E Parque Ecologico Vale Verde och Shalimar Bagh, som ligger inom 3 km från boendet respektive 7 km bort.